Fudbaleri Radničkog remizirali su u Subotici sa ekipom Spartaka rezultatom 1:1 u susretu 21. kola Superlige Srbije.

Izvor: Niški portal | 18-Feb-2020 | 08:00

Niški trener nije krio ogromno zadovoljstvo urađenim ove zime

Izvor: fkradnickinis.rs | 11-Feb-2020 | 08:11

U finišu prvog poluvremena ekipa Sarajeva je preuzela kontrolu na sredini terena i izjednačila rezultat u 41. minutu. Asistirao je  Đokanović, a gol je postigao Mustedanagić.

Izvor: Niški portal | 07-Feb-2020 | 07:39

Fudbaleri Radničkog u četvrtoj pripremnoj utakmici na pripremama u Beleku odigrali su protiv kazahstanskog Irtiša 1:1

Izvor: Niški portal | 03-Feb-2020 | 08:23

Niški tim je pre dva dana savladao rumunsku Dunareu sa 4:1, ali je danas zahvaljujući sopstvenim greškama izgubio od gruzijske ekipe.

Izvor: Niški portal | 31-Jan-2020 | 07:58

Letić i Milosavljević će se odmah staviti na raspolaganje šefu stručnog štaba Miloradu Kosanoviću na pripremama za prolećni deo sezone, koje će Radnički od 24. januara nastaviti u turskom Beleku.

Izvor: Niški portal | 20-Jan-2020 | 08:28