MLADOST – RADNIČKI 0:1

Izvor: Niški portal | 08-Oct-2018 | 10:43

Pogotkom Nermina Haskića u 88. minutu fudbaleri Radničkog pobedili su Mladost u Lučanima sa 1:0 i osvojili sva tri boda na veoma teškom gostovanju, u sklopu 11. kola Superlige Srbije.

Kao što se i očekivalo, u Lučanima je odigran borben i neizvestan meč, obe ekipe su imale svoje šanse, a Radnički je slavio u samom finišu meča, nakon akcije koju je krunisao Haskić na asistenciju Nikole Stankovića. Levi bek Nišlija uputio je savršen centaršut, a Haskić, kao i protiv Partizana, glavom sa sedam metara zakucao loptu u mrežu iza nemoćnog golmana Rosića.

Ekipa Nenada Lalatovića tako je ostala na deobi drugog mesta sa Partizanom, oba tima imaju po 24 boda, ali posle ovog kola crno-beli su u blagoj prednosti zbog bolje gol-razlike.

MLADOST – RADNIČKI 0:1 (0:0)

Lučani, 6. oktobra. Sudija: Ilija Brdar. Strelac: 0:1 Haskić 88. Žuti kartoni: Odita, Radivojević (Mladost), Pankov, Todorovski (Radnički). Crveni karton: Tumbasević (Mladost) u 90. minutu.

MLADOST: Rosić, Andrić, Jovanović (od 64. Dimić), Markoski (od 72. Pavlović), Milošević, Odita, Pejović, Pešić, Radivojević, Sinđić, Tumbasević.

RADNIČKI: Ristić, Pankov, Crnomarković, Todorovski, Stanković, Bondarenko, Drinčić, Noma (od 46. Stojanović), Grbić (od 54. Babić), Ranđelović (od 77. Mrkić), Haskić.