Radnički savladao Goricu

Izvor: Niški portal | 30-Jun-2019 | 17:35

Radnički je pobedio hrvatsku Goricu sa 1:0 u drugoj utakmici na pripremama u Sloveniji. Strelac gola bio je Taras Bondarenko u 57. minutu. On je odlično reagovao na drugoj stativi posle kornera sa leve strane i oštrim udarcem po zemlji savladao golmana Gorice.

Nišlije su odigrale kvalitetan meč protiv petoplasirane ekipe hrvatskog prvenstvena i odnele su zaslužen trijumf. Ovo je druga pobeda Radničkog u Sloveniji, pošto je prošle subote savladano Domžale rezultatom 2:0. Naredni rival vicešampiona Srbije na pripremama biće slovenačka ekipa Bravo, a taj duel zakazan je za ponedeljak.

Radnički je protiv Gorice nastupio u sledećem sastavu: Petrović, Todorovski, Đorđević, Stevanović, Bondarenko, Jovanović, Noma, Batrović, Čumić, Tomić i Makarić. Tokom drugom poluvremena zaigrali su: Ćirković, Stanković, Čermelj, Šaka, Mitrović, Ristić, Mihajlović, Đilas, Džaković i Ostojić.